Наші переваги

ЗРУЧНИЙ ГРАФІК РОБОТИ

Запрошуємо Вас щодня з 9:00-18:00 год без перерви на обід. У суботу з 9:00-15:00год. Неділя у нас -вихідний день, але якщо Вам потрібно подати запит на запчастини, Ви можете скористатись нашою формою замовлення на сайті або залишити повідомлення у чаті і в робочий час наші продавці-консультанти Вам зателефонують. 

ДИСТАНЦІЙНЕ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

В цьому шаленому ритмі життя ми зовсім не маємо часу на себе та наших близьким. АВТОДРУГ-завжди радий допомогти і розробив для Вас унікальну систему роботи: Вам не потрібно до нас їхати і витрачати свій час. Достаньо набрати нас по телефону чи через чат на сайті і залишити свій запит на запчастини. Зареєструвавшись у нашій клієнтській базі даних, Вам вже не потрібно буде наступного разу диктувати ваші персональні дані чи дані вашого авто. Вже після першого звернення до нас, усі ваші побажання, запити та замовлення будуть зареєстровані. У будь який час, Ви матимете змогу нагадати собі про заміну тих чи інших деталей, а також накопичити свою індивідуальну знижку від 3%-10%. Оплатити за товар маєте можливість через наш сайт або будь-яке відділення банку, а наш кур’єр за вказаною адресою привезе запчастини.

КУР’ЄРСЬКА ДОСТАВКА

Для зручності пропонуємо скористатись нашою кур’єрською доставкою, а також доставкою усіма можливими перевізників. Замовляйте доставку в офіс, додому чи на СТО і у вказаний час ваше замовлення буде на Вас чекати.

 

 

 

 

АВТОДРУГ-завжди радий допомогти!

Введiть код запчастини:
Введiть назву запчастини:

Контакти

м. Червоноград
пр. Шевченка, 23
тел.: +38 (093) 652 84 22
факс.: +38 (3249) 4 96 60
моб: +38 (067) 374 05 79