Isuzu

Продаж автозапчастин і аксесуарів для автомобілів Isuzu. Ми здійснюємо постачання оригінальних автозапчастин для японських і корейських автомобілів. Завжди в наявності автозапчастини на Isuzu для будь-яких марок автомобілів. Ми прагнемо задовольнити будь-які побажання наших клієнтів по автозапчастинах для автомобілів Isuzu і інших.

Зробіть запит на сайті і консультанти підберуть необхідні для вас запчастини для Isuzu, проконсультують по цінах, наявністю деталей і варіантами постачання. 

Амортизатор

 Амортизатор для Isuzu - Це важлива деталь підвіски автомобіля, основне призначення якої – зменшення коливання і поглинання поштовхів та ударів, які діють через колеса на корпус автомобіля. Якість амортизаторів, їх стан та налаштування мають важливе значення, особливо на дорогах, які є далекими від ідеалу – а саме такими є наші рідні дороги! Стан амортизаторів має надзвичайно важливе значення для роботи підвіски і надійності управління автомобіля вцілому, тому важливо проводити регулярну перевірку амортизаторів, адже при несправності амортизаторів для Isuzu  виникають такі явища як збільшення гальмівного шляху, коливання при гальмуванні і розгоні, крени при поворотах, розкачування на нерівній дорозі, надто м’яка або надто жорстка робота підвіски. При виникненні таких ефектів варто якомога швидше звернутися в спеціалізований сервіс!

Шарова опора або кульова опора

 Кульова опора для Isuzu. Цей малопомітний вузол має першорядне значення для безпеки водія. Він, і лише ін, утримує передні колеса у вертикальному положенні, не даючи їм «вивернутися» назовні. Якщо пропустити момент утворення в кульовій опорі люфтів, то як мінімум можна отримати стуки в рульовій на великій швидкості, а як максимум – в самий неочікуваний момент колесо може «підвернутись» і лягти на бік. Нажаль, під навантаженням, на машині, зносу кульової опори для Isuzu зауважити неможливо. Щоб уникнути аварії, візьми собі за правило кожного разу, коли ТИ піддомкрачуєш переднюю частину автомобіля, хапатись однією рукою за верхнюю частину звішаного колеса, іншою за нижню і з силою похитай. Відчутний люфт буде свідчити про знос кульової опори. Цю поломку варто ліквідувати у сервісному центрі в найближчий час!

Тяга рульова

 Рульова тяга для Isuzu. Цей елемент кермового механізму автомобіля відіграє важливу роль в надійності управління автомобілем, зв’язуючи вузли рульового приводу. При зношенні чи пошкодженні рульової тяги виникає ризик втрати водієм контролю над управлінням автомобілем, а це становить пряму загрозу для життя водія і пасажирів. Саме тому стан рульової тяги для Isuzu необхідно регулярно перевіряти на спеціалізованих сервісах і в разі виявлення пошкодження цієї деталі рульового механізму, її слід замінити. Не рекомендується проводити заміну рульової тяги в домашніх умовах, оскільки після такої заміни варто здійснити розвал-сходження коліс, що вимагає неабиякого досвіду і спеціалізованого обладнання, яке є наявним в сервісних центрах.

Фільтр масляний

Основним призначенням масляного фільтра для автомобіля Isuzu є очистка масла від бруду, дрібних часток, потрапляння яких в двигун може серйозно зашкодити його роботі і технічному стану. Частинки потрапляють в масло в процесі  роботи двигуна – це нагар, сажа, мікрочастинки зносу деталей двигуна. Якість масляного фільтра для Isuzu визначається здатністю максимально очищати масло, при цьому показниками такої здатності є номінальна і абсолютна тонкість фільтрації – мінімальний розмір частинок, які затримуються фільтром. Якісний і хороший масляний фільтр при умові його своєчасної заміни здатний продовжити роботу двигуна в декілька разів, тому варто вчасно звертатися в сервісний центр для заміни масляного фільтра відповідно до технічних вимог Твого автомобіля.

Фільтр паливний

Досить часто про паливний фільтр для Isuzu водії забувають і згадують про нього лише тоді, коли даються взнаки проблеми роботи двигуна – він починає «кашляти», працювати з ривками і перебоями, погано реагувати на педаль газу, падає потужність. Справа у тому, що автомобільне паливо містить дрібні частинки, воду і домішки, від яких його потрібно очистити, перш ніж паливо потрапить у камеру згоряння в двигуні. Саме для ефективної очистки палива і служить  паливний фільтр для Isuzu, який повинен бути достатньо якісний і регулярно замінюватися на новий. Заміна паливного фільтра є відносно простою процедурою і спокійно може бути проведена в домашніх умовах, головне після такої заміни перевірити якість всіх з’єднань, щоб запобігти протіканню пального. Виробник автомобілів встановлює рекомендовані строки заміни паливного фільтра, тому варто їх дотримуватися, а в умовах використання неякісного пального і запиленості доріг, ці строки можна навіть скоротити, замінюючи паливний фільтр дещо частіше.

Фільтр повітряний

Часто водії вважають,що фільтр повітряний для Isuzu ніякої важливої ролі не відіграє у автомобілі і зазвичай, ігнорують регулярну заміну цього елементу,а даремно, адже фільтр повітряний забезпечує очистку повітря від пилу та інших твердих частин, що поступає в камери згорання, тим самим захищає двигун від їх абразивного впливу. А також, варто відзначити ,що повітряний фільтр впливає на розхід палива!!! Щоб замінити фільтр повітря,необов’язково відвідувати спеціалізоване СТО,Ви можете самостійно його замінити.

Колодки гальмівні

 Гальмівні колодки для Isuzu є однією з найважливіших деталей автомобіля, які забезпечують безпеку руху, адже саме від їх якості і стану залежить, наскільки швидко і надійно водій загальмує автомобіль в екстрених ситуаціях на дорозі. Колодки повинні забезпечувати ефективне гальмування в будь-яких погодній і кліматичних умовах, особливо в мокру і дощову погоду. Гальмівні колодки є зношуваними деталями, тому їх обслуговування вимагає плановості і регулярності – час від часу варто перевіряти їх стан – зазвичай товщину гальмівних колодок для Isuzu можна побачити через отвори диску колеса, якщо ж це неможливо або складно, варто зняти колесо і візуально перевірити стан і товщину колодок. Якщо вони є надто тонкими, не варто чекати, поки гальма Тебе підведуть – краще зверніться в сервісний центр і провести заміну колодок, при цьому особливу увагу зверни на їх якість, репутацію виробника і поради спеціалістів.

Стабілізатор

Основне призначення стабілізатора підвіски автомобіля Isuzu– забезпечення стійкості, підвищення керованості і зменшенню кренів автомобіля на поворотах. При входженні у поворот кузов автомобіля одним своїм боком притискається до землі, в той час як другий бік хоче відірватися від поверхні дороги. Ось якраз відірватися вгору йому і не дає стабілізатор для Кіа, який, притиснувшись до землі одним кінцем, другим своїм кінцем притискає і іншу сторону автомобіля. А при наїзді будь-якого колеса на перешкоду, стрижень стабілізатора закручується і прагне швидше повернути це колесо на своє місце.

Фара

  Фара для Isuzu– надзвичайно важлива деталь автомобіля при поїздках в темну частину доби, це свого роду орган автомобіля, який дозволяє Вам бачити дорогу і впевнено орієнтуватися на місцевості. Якщо одна з фар, або що гірше, обидві фари Вашого автомобіля є пошкодженими, то Ви ризикуєте втратити можливість повноцінно слідкувати за рухом Вашого автомобіля і дорогою, а це становить пряму небезпеку для Вас, Ваших пасажирів, пішоходів і інших учасників дорожнього руху. Окрім того, варто не забувати, що живемо ми в країні, де солідарність водіїв викликає бажання попередити зустрічні автомобілі про працівників ДАІ, які чекають їх на дорозі, а для цього якісні фари для Isuzu є важливими і в світлу частину доби… В наш час є надзвичайно великий вибір якісної оптики для фар, відповідно Ви можете підібрати в нас найбільш оптимальний і якісний варіант фар для Вашого автомобіля.

Свіча палення

  Свічки запалу для Isuzu– практично непомітний елемент двигуна Вашого автомобіля і дуже часто ми просто не звертаємо увагу на них, згадуючи лише тоді, коли звук роботи двигуна стає не таким рівномірним і стабільним, як ми звикли. При прогорянні або іншому пошкодженні свічок запалу ми ризикуємо втратою потужності двигуна, адже поршень циліндра з неробочою свічкою просто буде силою протягуватися за рахунок інших циліндрів, внаслідок чого двигун може працювати нестабільно і ривками. Процедура заміни свічок запалу для Isuzu не є складною, проте найкраще проводити її на спеціалізованому сервісі, спеціалісти якого зможуть провести якіс ну перевірку стану свічок і швидко замінити їх в разі пошкодження. У нас Ви можете знайти великий вибір якісних свічок запалу саме для Вашого автомобіля.

Шланг гальмівний

 Гальмівний шланг для Isuzu відноситься до деталей, технічний стан яких має життєво важливе значення для безпеки руху автомобіля, адже при його пошкодженні виникає ризик відмови гальм і створення аварійної ситуації на дорозі. Виявляється, є досить багато факторів, які можуть вплинути на термін служби гальмівного шланга для Isuzu, тому за його станом варто час від часу слідкувати і в разі помітних пошкоджень звертатися в сервісний центр для його заміни, окрім того гальмівні шланги рекомендовано заміняти кожні 100 тис. км. пробігу з метою запобігання відмові гальм.

Глушник

Мабуть Ти мав змогу помічати ситуацію, коли здалека на дорозі долинає страшний рев автомобіля і складається враження, що наближається велика вантажівка або ж кортеж спортивних автомобілів, коли ж звук стає зовсім близьким, виявляється, що це звичайна легківка, в якої пошкоджений глушник для Isuzu. Саме для погашення шуму роботи двигуна автомобіля і відведення вихлопних газів і призначений глушник для Isuzu. З часом роботи він зношується, вірніше прогоряє за рахунок високої температури вихлопних газів, окрім того на його стан можуть вплинути і технічні пошкодження – удари на дорожніх нерівностях, предмети, які можуть потрапити під автомобіль. Радимо час від часу спостерігати за станом глушника Твого автомобіля, щоб уникнути ситуації, коли своїм звуком він зможе налякати пішоходів і водіїв автомобілів, що проїжджають поряд.

Ремінь генератора

 Ремінь генератора для Isuzu належить до деталей, які зношуються і потребують регулярного обслуговування і заміни. Це не дивно, враховуючи той факт, що ремінь працює в умовах великих навантажень – високі обороти, нагрівання ременя. З часом на ремені можуть з’являтися мікротріщинки, ремінь може розтягнутися, покриватися пилом і брудом, що загрожує коректній роботі генератора і двигуна автомобіля вцілому. Варто хоча б інколи заглядати під капот, щоб перевірити стан ременя, його натяг і при виявленні проблем з ременем генератора для Isuzu, найбільш доцільно звернутися в сервісний центр, спеціалісти якого зможуть провести професійний огляд, дати рекомендації і при потребі провести заміну ременя.

 

 

Введiть код запчастини:
Введiть назву запчастини:

Контакти

м. Червоноград
пр. Шевченка, 23
тел.: +38 (093) 652 84 22
факс.: +38 (3249) 4 96 60
моб: +38 (067) 374 05 79